ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсного відбору незалежного аудитора ПрАТ «МАНДАРИН ПЛАЗА»

 

 1. Найменування замовника, ідентифікаційний код, місцезнаходження:

ПрАТ «МАНДАРИН ПЛАЗА»

Ідентифікаційний код: 30675610

Місцезнаходження: 01004, м.Київ, ВУЛИЦЯ БАСЕЙНА, будинок 6

 1. Детальний опис послуги

Найменування послуги

Технічні вимоги.

1

Послуга із проведення аудиту фінансової звітності суб'єкта суспільного інтересу за 2018 рік

Аудит річної фінансової звітності з метою висловлення незалежної думки аудитора про її відповідність в усіх суттєвих аспектах вимогам національних Положень (стандартів) бухгалтерського обліку (П(с)БО).

 

 1. Строк надання аудиторського звіту: до 20 квітня 2019 року.
 2. Учасник повинен надати Пропозицію та додані до неї документи відповідно до Оголошення у відсканованому вигляді в форматі PDF, у строки, визначені в цьому Оголошенні.

Документи, що додаються до Пропозиції – скановані копії завірених належним чином документів:

 • Комерційну пропозицію із зазначенням вартості послуг, підтвердження наявності досвіду в аудиті підприємств, які здійснюють девелоперської діяльності, наявність ресурсів на виконання договору
 • статут в останній (діючій) редакції або інший установчий документ. Якщо реєстрація Статуту або змін до нього відбулась після 23.02.2016 – необхідно надати довідку або належним чином завірену Учасником копію опису, де зазначено код доступу (опис документів, що надаються юридичною особою державному реєстратору для проведення реєстраційної дії);
 • свідоцтво платника єдиного податку або витяг (якщо є його платником);
 • свідоцтво платника податку на додану вартість (якщо є його платником);
 • витяг з ЄДРПОУ;
 • документ, який визначає повноваження особи на підписання договору (протокол зборів про призначення директором, наказ про виконання обов’язків директора, довіреність тощо);
 • у разі, якщо сума Пропозиції більше 50% вартості чистих активів на кінець попереднього кварталу, надати рішення вищого органу управління про надання повноважень керівнику аудиторської фірми на укладання значних правочинів;
 • свідоцтво про проходження контролю якості;
 • проект договору на аудиторські послуги;
 1. Дата та час закінчення подання Пропозицій: 22 березня 2019 року, 18:00.
 2. Конкурсний відбір включає такі етапи:
 • оголошення;
 • подання пропозицій;
 • визначення переможця.
 1. Відбір переможця здійснюється на таких умовах:

7.1.  Наглядова рада розглядає всі Пропозиції Учасників, які надали Пропозицію, та приймає рішення щодо відповідності Пропозицій вимогам, зазначеним у Оголошенні.

7.2.  Неналежне оформлення чи подання неповного переліку документів до Пропозиції є підставою для дискваліфікації Учасника. Пропозиції учасників, що не були дискваліфіковані, розглядаються та оцінюються Наглядовою радою.

7.3.  Наглядова рада складає рейтинг Учасників конкурсного відбору, які не були дискваліфіковані, за наданими ними ціновими пропозиціями. Найвищий бал отримує учасник, який надав найменшу цінову пропозицію.

7.4.  Переможцем конкурсного відбору визначається Учасник, який запропонував найнижчу цінову пропозицію серед Учасників, що не були дискваліфіковані.

 1. Інша інформація:

8.1.   Розмір плати за послуги встановлюється на рівні цінової пропозиції, вказаної Учасником у наданій ними Пропозиції, та не може збільшуватися.

8.2.   Посадові особи, уповноважені здійснювати зв’язок з Учасниками:

 

Завальнюк Галина Михайлівна

Телефон: +38(044)230-95-94